´╗┐
Piątek , 23 lipiec 2021
Imieniny Apolinary, Bogna, Brygida, Slawa, Slawosz, Zelislaw
21:19

Aktualno┼Ťci

ZLOT POJAZD├ôW ZABYTKOWYCH - ZAPROSZENIE DO S─śP├ôLNA KRAJE┼âSKIEGO.Ogromn─ů atrakcj─Ö dla mi┼éo┼Ťników starej motoryzacji ma na majówk─Ö S─Öpólno Kraje┼äskie. Ju┼╝ po raz trzeci odb─Ödzie si─Ö tu Zlot Pojazdów Zabytkowych. Swój udzia┼é w wydarzeniu zapowiedzieli w┼éa┼Ťciciele samochodów, motocykli i pojazdów u┼╝ytkowych. Wydarzenie jak co roku odb─Ödzie si─Ö 1 maja na Targowisku Miejskim "Mój Rynek". Ca┼éo┼Ť─ç u┼Ťwietni cz─Ö┼Ť─ç artystyczna oraz pokazy i pogadanki. Na scenie wyst─ůpi mi─Ödzy innymi Jan Zieli┼äski, znany z popularnego w latach 80-tych zespo┼éu Bolter. "A o motoryzacji kiedy┼Ť i dzi┼Ť porozmawiamy z fachowcem w tej dziedzinie - Ireneuszem Koryckim, kierowc─ů i organizatorem imprez rajdowych" - mówi Micha┼é Pick z Centrum Kultury i Sztuki w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Najwi─Öksz─ů atrakcj─ů b─Ödzie jednak mo┼╝liwo┼Ť─ç obejrzenia z bliska pojazdów z minionej epoki. W tym roku swój udzia┼é w wydarzeniu zapowiedzia┼éo kilkudziesi─Öciu kolekcjonerów z ca┼éego regionu.
Impreza jest otwarta dla ca┼éych rodzin. Zapraszamy nie tylko mieszka┼äców S─Öpólna Kraje┼äskiego, ale tak┼╝e turystów sp─Ödzaj─ůcych majówk─Ö w naszym regionie. Impreza rusza o godzinie 15.00 w poniedzia┼éek - 1 maja.

Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.

Data utworzenia: 26.04.2017

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10693386
´╗┐