´╗┐
Poniedziałek, 2 sierpień 2021
Imieniny Karina, Gustaw, Euzebiusz, Stefan
21:12

Aktualno┼Ťci

INTERAKTYWNA BIBLIOTEKA W S─śP├ôLNIE KRAJE┼âSKIM.Chcesz wypo┼╝yczy─ç interesuj─ůc─ů ci─Ö ksi─ů┼╝k─Ö? Nie wiesz gdzie jej szuka─ç na bibliotecznej pó┼éce? Nie jeste┼Ť pewien czy w ogóle jest ona dost─Öpna w zbiorach wypo┼╝yczalni? - odpowiedzi na wszystkie te pytania mo┼╝na znale┼║─ç poprzez system elektroniczny Biblioteki Publicznej w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Placówka uruchomi┼éa katalog on-line, dzi─Öki któremu czytelnicy mog─ů na bie┼╝─ůco ┼Ťledzi─ç stan ksi─Ögozbioru. Niebawem dost─Öpne b─Öd─ů w nim tak┼╝e nowe funkcje.

Ksi─Ögozbiór biblioteki w S─Öpólnie Kraje┼äskim jest ju┼╝ dost─Öpny w internecie. Na stronie http://www.biblioteka-sepolno.pl w dziale "Katalog On-Line" mo┼╝na sprawdzi─ç dost─Öpno┼Ť─ç poszczególnych ksi─ů┼╝ek w placówce. Niebawem tak┼╝e powstanie baza czytelników. "Dzi─Öki tej funkcji, ka┼╝dy korzystaj─ůcy z naszej biblioteki, b─Ödzie móg┼é dodatkowo zarezerwowa─ç dla siebie wybran─ů pozycj─Ö czytelnicz─ů lub przed┼éu┼╝y─ç okres jej wypo┼╝yczenia" - mówi Gra┼╝yna K─Ödzierska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Takie rozwi─ůzanie usprawni system wypo┼╝yczania ksi─ů┼╝ek i u┼éatwi ich dost─Öp dla czytelników. W zbiorach s─Öpole┼äskiej biblioteki znajduje si─Ö prawie 50 tysi─Öcy woluminów. Regularnie z wypo┼╝yczalni korzysta oko┼éo 600 mieszka┼äców.

Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.

Data utworzenia: 17.03.2017

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10740864
´╗┐