´╗┐
Poniedziałek, 2 sierpień 2021
Imieniny Karina, Gustaw, Euzebiusz, Stefan
21:13

Aktualno┼Ťci

ZAPROSZENIE NA S─śPOLE┼âSKI DZIE┼â ADWENTOWYTrzej Królowie, ┼Üwi─Öty Miko┼éaj, potrawy wigilijne i upominki. Nikogo i niczego z pewno┼Ťci─ů nie zabraknie ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů sobot─Ö (17.12) w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Odb─Ödzie si─Ö tam Dzie┼ä Adwentowy.

Zgodnie z wieloletni─ů tradycj─ů w organizacj─Ö wydarzenia anga┼╝uj─ů si─Ö mieszka┼äcy i instytucje dzia┼éaj─ůce na terenie Gminy S─Öpólno Kraje┼äskie. Dzieci ze szkó┼é i domów kultury przygotowuj─ů ┼Ťwi─ůteczne piosenki i ta┼äce. S┼éuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i cz┼éonkowie chóru "Cecylia" - kol─Ödy. M┼éodzie┼╝ z Warsztatów Terapii Zaj─Öciowej, równie┼╝ si─Ö zaprezentuje. Najwi─Öksz─ů atrakcj─ů b─Öd─ů natomiast jase┼éka, wystawiane przez w┼éadze miasta i powiatu, dyrektorów instytucji i nauczycieli. Dzie┼ä Adwentowy to wydarzenie, podczas którego mieszka┼äcy S─Öpólna Kraje┼äskiego spotykaj─ů si─Ö na targowisku "Mój Rynek", równie┼╝ po to, by z┼éo┼╝y─ç sobie ┼Ťwi─ůteczne ┼╝yczenia. To te┼╝ okazja do zrobienia zakupów. Organizatorzy zapewniaj─ů, ┼╝e nie zabraknie sprzedawców z asortymentem ┼Ťwi─ůtecznym. "B─Ödzie te┼╝ tradycyjny barszcz z uszkami, którym b─Ödziemy cz─Östowali" - dodaje Ewa Quring - Korczak, z Centrum Kultury i Sztuki w S─Öpólnie Kraje┼äskim.

Wydarzenie rozpoczyna si─Ö o godzinie 15.00. Do wzi─Öcia w nim udzia┼éu, zapraszamy nie tylko mieszka┼äców, ale równie┼╝ go┼Ťci odwiedzaj─ůcych nasz region.


Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach
.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.


Data utworzenia: 12.12.2016

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10740865
´╗┐