´╗┐
Poniedziałek, 2 sierpień 2021
Imieniny Karina, Gustaw, Euzebiusz, Stefan
19:50

Aktualno┼Ťci

R─śKODZIE┼üO ARTYSTYCZNE W S─śPOLE┼âSKIEJ BIBLIOTECEWarsztaty r─Ökodzie┼éa artystycznego ruszy┼éy w Bibliotece Publicznej w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Uczestnicy zaj─Ö─ç pod okiem fachowca ucz─ů si─Ö, jak w prosty sposób przygotowa─ç ozdoby ┼Ťwi─ůteczne. Warsztaty  s─ů jedn─ů z atrakcji oferowanych przez bibliotek─Ö. Bierze w nich udzia┼é grupa pa┼ä, w wi─Ökszo┼Ťci mieszkanek Gminy S─Öpólno Kraje┼äskie.

Jak na zaj─Öcia przed┼Ťwi─ůteczne przysta┼éo, nie mo┼╝e zabrakn─ů─ç choinkowych bombek, ozdób i opakowa┼ä na prezenty. Jedn─ů z metod ich zdobienia jest tak zwany transfer, czyli technika polegaj─ůca na przenoszeniu wydruku na tkanin─Ö. Podczas zaj─Ö─ç zaprezentowane b─Öd─ů tak┼╝e inne, bardziej tradycyjne metody dekoracji wyrobów. "Warsztaty s─ů kierowane dla osób w ró┼╝nym wieku i ró┼╝nej p┼éci, cho─ç w tym przypadku, panie dopisa┼éy najlepiej" - mówi prowadz─ůca zaj─Öcia - Beata Bohaczyk.

To nie pierwsze takie zaj─Öcia organizowane przez Bibliotek─Ö Publiczn─ů w S─Öpólnie Kraje┼äskim. "Chcemy przez to pokaza─ç, ┼╝e biblioteka to nie tylko wypo┼╝yczanie ksi─ů┼╝ek, ale równie┼╝ miejsce, w którym dziej─ů si─Ö ró┼╝ne inne rzeczy" - mówi Gra┼╝yna K─Ödzierska, dyrektor placówki. Jak dodaje - zaj─Ö─ç i ró┼╝nego rodzaju spotka┼ä, s─ů tam setki.
Warsztaty r─Ökodzie┼éa artystycznego trwa─ç b─Öd─ů do ko┼äca miesi─ůca. Odbywaj─ů si─Ö one w ka┼╝dy pi─ůtek o godzinie 17.00.

Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.

Data utworzenia: 06.12.2016

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10740757
´╗┐