´╗┐
Poniedziałek, 2 sierpień 2021
Imieniny Karina, Gustaw, Euzebiusz, Stefan
20:21

Aktualno┼Ťci

S─śPOLE┼âSKA NOC BIBLIOTEKGra miejska, warsztaty dla dzieci, projekcje filmów oraz koncert - to propozycje na tegoroczn─ů Noc Bibliotek w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Miejscowa placówka równie┼╝ przy┼é─ůczy┼éa si─Ö do ogólnopolskiej akcji. W S─Öpólnie ruszy ona nawet dzie┼ä wcze┼Ťniej.

S─Öpole┼äska Noc Bibliotek wystartuje ju┼╝ jutro (3.06). O godzinie 20.30 rozpoczn─ů si─Ö nocne podchody literackie. B─Ödzie to gra miejska odwo┼éuj─ůca si─Ö do ksi─ů┼╝ki "Tajemnice biblioteki".
4 czerwca, podobnie jak w ca┼éym kraju, odb─Öd─ů si─Ö g┼éówne wydarzenia. B─Öd─ů to warsztaty dla dzieci, projekcja filmu, nocny antykwariat - czyli wymiana ksi─ů┼╝ek i p┼éyt w┼Ťród mieszka┼äców. B─Ödzie te┼╝ wideo czat z prof. J. Bralczykiem oraz recital poezji ┼Ťpiewanej Romy Warmus. Wszystko to w godzinach od 20.00 do 24.00. W tych godzinach równie┼╝ mo┼╝na bez konsekwencji odda─ç do biblioteki zbyt d┼éugo przetrzymywane ksi─ů┼╝ki. Placówka nie naliczy z tego tytu┼éu ┼╝adnych kar.

"Noc Bibliotek to akcja, poprzez któr─ů chcemy zach─Öcisz mieszka┼äców do odwiedzania naszej placówki. Wszak to miejsce w którym si─Ö mo┼╝na spotka─ç, gdzie nie ma po┼Ťpiechu, gdzie jest moment na refleksj─Ö, odpoczynek i nauk─Ö" - mówi Gra┼╝yna K─Ödzierska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Wst─Öp na wszystkie wydarzenia jest bezp┼éatny.

Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.


Data utworzenia: 02.06.2016

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10740794
´╗┐