´╗┐
Poniedziałek, 2 sierpień 2021
Imieniny Karina, Gustaw, Euzebiusz, Stefan
19:32

Aktualno┼Ťci

FOLKLOR W NAJLEPSZYM WYDANIU - SZANSA DLA MIESZKAŃCÓWWszystko wskazuje na to, ┼╝e w S─Öpólnie Kraje┼äskim rozpocznie dzia┼éalno┼Ť─ç profesjonalna sekcja ta┼äca ludowego. To zupe┼énie nowa forma rozrywki zaproponowana mieszka┼äcom. Nowotworzony zespó┼é b─Ödzie mia┼é swoj─ů siedzib─Ö w Centrum Kultury i Sztuki. Jego cz┼éonkami b─Öd─ů mieszka┼äcy S─Öpólna i okolic.  Casting odb─Ödzie si─Ö ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů sobot─Ö (19.09).

"Szansa na utworzenie takiego zespo┼éu pojawi┼éa si─Ö w momencie, gdy nawi─ůzali┼Ťmy kontakt z osob─ů, która zajmuje si─Ö tym zawodowo. Atrakcja jest o tyle wi─Öksza, ┼╝e jest to jeden z najlepszych instruktorów ta┼äców ludowych i narodowych. Jest on te┼╝ tancerzem zespo┼éu Mazowsze" - mówi Julita Maciaszek, Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w S─Öpólnie Kraje┼äskim.
"Jego nazwisko jest na razie owiane tajemnic─ů. Wszystkiego dowiemy si─Ö w momencie, gdy rusz─ů castingi" - dodaje Maciaszek.

Wszystkich, którzy chc─ů spróbowa─ç swoich si┼é w ta┼äcu, zapraszamy w najbli┼╝sz─ů sobot─Ö do Centrum Kultury i Sztuki, wg nast─Öpuj─ůcego harmonogramu:
godzina 10.00 - dzieci do lat 12
godzina 11.00 - młodzież w wieku od 13 do 16 lat
godzina 12.00 - m┼éodzie┼╝ w wieku od lat 17 i doro┼Ťli.


Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.

Data utworzenia: 17.09.2015

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10740741
´╗┐