´╗┐
Poniedziałek, 2 sierpień 2021
Imieniny Karina, Gustaw, Euzebiusz, Stefan
20:52

Aktualno┼Ťci

IMPREZOWO W S─śP├ôLNIE KRAJE┼âSKIMPonad 50 wydarze┼ä kulturalnych i rekreacyjnych przygotowa┼éo na ten sezon turystyczny S─Öpólno Kraje┼äskie. Wszystko zosta┼éo opisane w specjalnym informatorze. Jest on dystrybuowany w┼Ťród mieszka┼äców i turystów za darmo.

Publikacja zawiera wykaz najwa┼╝niejszych imprez. "Jestem przekonany, ┼╝e ka┼╝dy znajdzie tam co┼Ť dla siebie" - mówi Waldemar Stupa┼ékowski, Burmistrz S─Öpólna Kraje┼äskiego. Jest wykaz koncertów, turniejów sportowych i imprez turystycznych. S─ů dyskoteki na pla┼╝y, karaoke na molo i zaj─Öcia dla dzieci. S─ů te┼╝ zapowiedzi wystaw i spektakli. Jest tak┼╝e zaproszenie na koncert Sylwii Grzeszczak w dniu 8 sierpnia.
Wszystkie imprezy s─ů otwarte zarówno dla mieszka┼äców jak i turystów. Wst─Öp na nie jest bezp┼éatny. Informator mo┼╝na otrzyma─ç za darmo w kioskach na terenie miasta, Urz─Ödzie Miejskim, Centrum Sportu i Rekreacji, Centrum Kultury i Sztuki, Punkcie Informacji Turystycznej oraz w Centrum Aktywno┼Ťci Spo┼éecznej.

Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragmentach.

Za┼é─ůcznik:
Plik d┼║wi─Ökowy do pobrania.
Data utworzenia: 22.07.2015

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10740842
´╗┐